La Capannina

Váš specialista na středomořské speciality a víno

O našich dodavatelích

Detail dodavatele

Seznam dodavatelů

Logo: Mauri

Mauri

K založení firmy majitele Emilia Mauri inspirovala země, originalita a ruční práce. Sýry jsou od počátku produkovány v Lombardii díky velkému množství vysoce kvalitního mléka. Vzniklo zde Taleggio, princ lombardských sýrů. Unikátní zrání sýrů, dnes především Taleggia, se odehrává v oblasti Lanche, v přírodních sklepích ve Valsassině. Sýry dostávají nezaměnitelnou a jedinečnou chuť. V roce 1920 Emilio Mauri vybudoval moderní firmu následující tradice a typické zrání. Později rozšířil místa zrání sýrů i na oblast Pasturo a Novara (zde zraje gorgonzola). Nyní je společnost Mauri S.p.A. v rukou Nicoletty Merlo, vnučky Emilia a exportuje svoje produkty po celém světě.

Strategickým úspěchem společnosti je její know-how budované po celé období jejího růstu a profesionalita.

Nejdůležitějším cílem pro společnost je spokojenost jejích zákazníků díky originalitě a kontrole produktů, které zajišťují jejich vysokou kvalitu. Mauri je držitelem norem ISO 9001:2000, ISO 2200:2005, SA 8000:2001, BRC. a IF S certifikátů ve všech jeho zařízeních.

V roce 2007 získalo Mauri světové ocenění pro vybrané sýry – World Cheese Awards. Čerstvé sýry získaly zlatou medaily, Taleggio stříbrnou a gorgonzola dolce i piccante bronzovou. V roce 2009 získala společnost opět cenné světové ohodnocení – Great Taste Awards. Tři zlaté hvězdy, což je maximum získala Gorgonzola Mauri. V roce 2010 přišla další ocenění – Great Taste Awards. Tři hvězdy získala Gorgonzola Mauria Dolce blu. Taleggio Mauri a Gorgonzola piccante získali po jedné hvězdě.


Fotky
Typické produkty

V současné době od tohoto výrobce nenabízíme žádné produkty ...


Aktuality

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

Registrace

položek ( Kč)